Telif Hakları Bildirimi

March 28, 2020

TELİF BİLDİRİMİ
© Tüm hakları saklıdır

Burak Seyman Telif Bildirimi

burakseyman.com yöneticilerinden önceden yazılı izin alınmaksızın; bu site ve bu sitenin içeriği kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, yüklenemez, postalanamaz, aktarılamaz, dağıtılamaz veya bu içerikten türetilen işler yaratmak üzere kullanılamaz. Bu sitede görüntülenen içeriği değiştirmek kesinlikle yasaktır.

 

burakseyman.com üzerinde yayımlanan tüm yazılı ve görsel içerik, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu‘nun ilgili hükümleri ve uluslararası DMCA  lisansı kapsamında korunmaktadır.

Burak Seyman DMCA - Digital Millenium Copyright Act

 

 

İletişim

burakseyman.com sitesi üzerinde yayımlanmış içerik üzerindeki telif hakları ile ilgili her türlü istek ve görüşlerinizi [email protected] adresinden bize iletebilirsiniz.

 

 

 

Burak Seyman tarafından yazılmıştır.

Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunuyum. 2018'den bu yana kendi markamın ürünleriyle Amazon'da satış yapıyorum, şimdiye kadar 8.000'den fazla satış gerçekleştirdim. Geçen süre zarfında fiziksel ürün satışında karşılaştığım zorluklardan dolayı, odağımı dijital ürünlere çevirdim. Bu yeni girişimlerde başımdan geçenleri de şeffaf bir şekilde paylaşıyorum. Learn Build Sell üzerinde yazıyorum ve YouTube kanalımda diğer detaylardan bahsediyorum.

Benzer Yazılar

Amazon’da Satış Maceram ve Girişimcilere Tavsiyelerim

Amazon’da Satış Maceram ve Girişimcilere Tavsiyelerim

Bugün Amazon'daki ilk satışımın üçüncü yıl dönümü. Kendi markamı ve ürünlerimi oluşturarak geçirdiğim son 3 yılda inişli çıkışlı birçok gün geçirdim. Çoğu zaman güzel geçti ama bazı zamanlar da zordu. Aşağıdaki tweete gelen tepkilerden aldığım ilhamla kendi hikayemden...

read more
Hacettepe Üniversitesi Hukuk Topluluğu Röportajı

Hacettepe Üniversitesi Hukuk Topluluğu Röportajı

Bu röportaj ilk olarak 16.06.2020 tarihinde Hukukçu Geyiği Blog'ta yayınlanmıştır.  1. Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni 3 yılda bitirmişsiniz. Bunun size getirdiği avantajlar veya dezavantajlar nelerdir? Hukuk fakültesini 3 yılda bitirmek için nasıl...

read more

Yeni yazı yayımlandığında

0 Comments